| climenestra a întrebat:

Ce as putea folosi ca vanataile sa se retraga mai repede? Ma lovesc, uneori nici nu stiu cum si unde si ma trezesc cu vanatai pe mine. Nu imi plac si vreau sa stiu cum pot scapa de ele repede.
Multumesc

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Gel cu arnica de 2-3 ori pe zi, e ieftin il gasesti in plafare.
In 3 zile se duce vanataia bine de tot daca esti genul de se vindeca greu si dureaza 1 saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă niște gheață, dar nu aplicată direct... O poți pune într-o pungă, apoi într-o batistă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau fond de ten.