| secre1girl a întrebat:

Cum pot scapa mai repede de vanatai?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cu ulei de nuca de cocos, e foarte foarte bun, vanataia dispare in 2-3 zile.

| Adrick a răspuns:

Sunt unguiente speciale pentru asta.consulta un farmacist! happy

| Against a răspuns:

Asteptand. laughing

| alina1990 a răspuns:

Pune-ti comprese cu gheata sau comprese reci pe zona timp de 10 min, dupa 48 de ore de la aplicarea compreselor reci puteti comprese cu apa calda.fa asta de 3 ori pe zi.proedura asta favorozeaza circulatia sangelui in zonele afectate.asta in caz ca este o vanataie in urma unei lovitruri. daca nu este o vanataie provocata de o lovitura sunt alte etape de urmat. daca vrei sa le aflii spune-mi si o sa ti se spun.

| ellaaaaaaa a răspuns:

Crema de galbenele