| Roxxette a întrebat:

Ce as putea folosi in loc de spirt? Fara bauturi alcoolice. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| alexaalexandraa a răspuns:

Am vazut ce vrei sa faci tu acolo. E foarte frumos happy. Nu stiu ce sa zic, incearca cu spirt, cu acetona nu are cum, cred. Cu altceva nu stiu cu ce sa-ti zic. Multa bafta. (zi-mi si mie daca reusesti)

6 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Sa-l folosesti pentru ce? Daca e pentru uz extern, curatat materiale, tot ce contine alcool.

| alexaalexandraa a răspuns:

Pentru ce doresti sa folosesti spirtul?

| Roxxette explică (pentru alexaalexandraa):

Pai vreau sa fac asta dar nu iese cu acetona http://www.youtube.com/watch?v=2kcdt4_5Ncc...

| alexaalexandraa a răspuns (pentru Roxxette):

Am vazut ce vrei sa faci tu acolo. E foarte frumos happy. Nu stiu ce sa zic, incearca cu spirt, cu acetona nu are cum, cred. Cu altceva nu stiu cu ce sa-ti zic. Multa bafta. (zi-mi si mie daca reusesti)

| AliceThai a răspuns:

Depinde pentru ce.
Daca vrei dezinfectant poti folosi apa oxigenata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea folosi aloe first. Am și eu produsul în prezent și e foarte bun. :-* Sper că am fost de folos. :D :) Il găsești aici : http://www.aloevera-forever.eu/Aloe-First.html

| MisterCMD a răspuns:

Incearca benzina sau motorina sau acetona...