| BossAlcool007 a întrebat:

Ce băuturi alcoolice îmi recomandați?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ilegal ce ceri tu. Nu mai bine iti inchizi pc-ul si uiti de acest site?

| Silviu0101 a răspuns:

Termin-o cu prostiile astea... Vezu ca poate intrii in probleme. Realizezi ca TPU poate anunta politia in caz de incalci vreo lege da? Deja ai afirmat ca vrei sa imbeti o fata... Nu fi prost si las-o balta.

| RagnarokR a răspuns (pentru Silviu0101):

Hahaha, te si comporti ca personajul tau preferat. Bravo.

| Silviu0101 a răspuns (pentru RagnarokR):

laughing, gluma ca gluma dar in realitate tot in domeniul asta studiez. Nu chiar ca L ca aia e fictiune dar pe aproape happy. Exista SRI, DNA, CCR de ex care pot face lucruri asemenatoare cu L in realitate.

| RagnarokR a răspuns (pentru Silviu0101):

Eh nu, aia is escroci. Unu mai breaz ce si-a dat seama ce neleguiri se fac la SRI a fost bagat in inchisoare si apoi batut, tot nu a murit, iar in cele din urma otravit, de SRI. Deci in Romania nu este nimic ce se aseamana cu principiile lui L, din pacate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe moduri prin care poti sa alungi plictiseala, tu ai ales sa fi troll.
Ce sa zic, bravo.

| UzOm a răspuns:

Alcool metilic. E cel mai bun pentru tine!

Alte răspunsuri