| putina61 a întrebat:

Ce as putea imbraca la ultimul sunet? dati-mi niste sfaturi sau niste site-uri.

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Uniforma.
Daca nu aveti asa ceva, poti incerca o bluza alba cu o fusta neagra sau albastra. Cu pantofi inalti negri arata superb.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim ca nu stim ce ai tu in dulap. O bluza mai cocheta dar decenta, o fusta si niste tocuri nu prea inalte.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Adry05):

In primul rind sti daca este fată? Ca poate nu este fată si atunci cu tocurile nu ai nimerit o.

| Adry05 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vad un a la nume, tind sa cred ca e fata. Si chiar daca e baiat, nu e vina mea ca nu e in stare sa mentioneze. Oricum e usor si la ei, o camasa, niste blugi si tenesi/pantofi cusual.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Esti fată? Sau băiat? Ce varsta ai? Si ocazia cu care vrei sa te imbraci m ai elegant.

| untu a răspuns:

,,Ce as putea imbraca la ultimul sunet?''? sau vrei sa spui,, Ce as putea imbraca la ultimul racnet''?