| ForeverYours a întrebat:

Ce as putea purta la un banchet de clasa a 8-a? Am cam 1, 55 inaltime... deci sunt scunda, dar oricum voi avea pantofi. Am pielea extrem de alba, deci iese din discutie albul sau verdele. Parul este saten inchis, am ochii caprui, nu sunt nici grasa, nici slaba. Vreau cat mai multe poze si sfaturi, ce culori m-ar avantaja si ce modele! Ofer funda! Pupici!

2 răspunsuri:
| PureSoul_1157 a răspuns:

Si eu caut o rochie si am gasit site-ul asta foarte interesant cu sfaturi. Ar fi bine sa citesti si articolele despre forma corpului si despre culoarea parului. http://www.ceimbracazi.ro/......deosebita/