| Diixy a întrebat:

Ce as putea sa fac sa nu mai am parul umflat supa ce il spal si il usuc cu uscatorul, am incercat sa nu il usuc cu uscatorul de 2-3 ori dar a fost foarte greu deoarece am parul foarteee des.Deci ce as putea sa fac?
Nu vreau raspunsuri la misto!winking

3 răspunsuri:
| CPaula a răspuns:

In primul rand du-te la un coafor sa-ti dea o forma potrivita si sa-ti fileze parul. Oricat ai incerca sa-l indrepti sau sa-l aranjezi o sa aiba aspectul ala de "gros" iar cand o sa prinzi un pic de umezeala o s-o ia razna. Poti incerca sa-l usuci cu difuzorul, cu capul in jos, dupa ce ai pus putina spuma in el. E clar ca ai ceva par natural si sunt sanse sa-ti stea ondulat.

| dydy21 a răspuns:

Exista diferite substante. Sora mea foloseste "Londa style easy smooth" e foarte bun pentru ea. sper sa functioneze si la tine :*

| unsernamecontre a răspuns:

Scimba-ti samponul.