| Silyca a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar sau sa-i fac unei prietene careia ii plac foarte mult pietrele semi-pretioase si sa deseneze?

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Aici poti sa gasesti o gramada de informatii despe pietre si obiecte de cumparat, eventual poti sa-i faci cadou chiar adresa site-ului :)) http://acvaria.com/cristale-colectia.php?p=cristale
daca vrei ii cumperi ceva de pe site sau te uiti tu cam ce crezi ca i s-ar potrivi (dupa zodie, dupa data nasterii etc.) si un album de arta pe stilul care-i place, sau de istoria picturii sau altceva pentru desen

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Oaaare ce.

| Silyca explică:

Am uitat se mentionez doua lucruri ea e specializata in a face portrete si culoarea ei preferata este turcoaz.

| sorinutza99 a răspuns:

Poai ai putea sai cumperi ceva acuarele sau trusa de desen sau ceva ce tine de desen, sau poti si ceva lant sau bijuterie care sa-i placa...

| R0b3rTa a răspuns:

Ti-as sugera pentru orice varsta sa ii i-ei ceva ce sa-i decoreze camera gen, un obiect decorativ, floral ca si dezain cu pietricelehappy