| Șâret a întrebat:

Ce ati alege?
a) Amor Amor de Cacharel
b)Ange ou Demon de Givenchy
c)Hypnotic Poison de Dior
d)Hypnose de Lancome
e)Million Lady de Paco Rabbane?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Amor Amor de la Cacharel, clar! E parfumul care îl folosesc cel mai tare.

| Aylinn a răspuns:

Ange ou Demon

| Anduuu a răspuns:

C).am avut Ange ou demon si de fiecare data cand il foloseam vomitam.are un miros...nu-mi place si l-am aruncat! Nici verisoara mea nu l-a vrut si ea a vomitat! Hypnotic-ul de la dior dar si cel de la rabbane sunt deosebite! In special Dior!

| mOBSCENE a răspuns:

Cu siguranta Lady Million! happy

| Priss99 a răspuns:

Eu as alege Million Lady de Paco Rabbane.

| Priss99 a răspuns:

Eu asta folosesc siti recomand si tie!

| Satenutza_Satena_1984 a răspuns:

Million lady il am iar de la dior am mai avut parfumuri si mi-au placut toate despre ange au demon chiar u stiu nimic