| Sara2 a întrebat:

Ce parfum recomandati dintre : paco rabane - lady million, calvin klein - euphoria, cacharel- amor amor, paco rabane - ultraviolet, armani - code, potrivit de sezonul rece, pentru o persoana de 25 ani?

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Dupa mine? 1 lady million
2 armani blueberry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady million

| AndreiSaigo a răspuns:

Lady million.

| Cherrylips a răspuns:

Cacharel Amor Amor este superb, dar depinde de gustul persoanei care il va achizitiona sau careia i-l vei oferi.

| Everlasting a răspuns:

Lady million si Armani code...eu am ambele parfumuri si sunt mai mult decât multumiți de ele!