| AnaMaria_4205 a întrebat:

Ce ati alege sa asortati cu un maiou roz, simplu, mulat, pentru vara : blugi skinny, blugi largi si drepti sau o fusta vaporoasa ca pentru vara, cum am vazut anul trecut, de culoare albastru inchis? (pentru vacaanta in Hawaii)

Răspuns Câştigător
| Alina_7937 a răspuns:

Pentru o vacanta in hawai, clar o fusta scurta vaporoasa!

4 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Ptr o vacanta in Hawaii clar o fusta vaporoasa dar mie, una, imi place mai mult cu blugii skiny acum depinde si cat de cald este acolo. big grin

| Lala20 a răspuns:

Blugii skinny sau fusta, depinde cum e modelul fustei si culoarea blugilor! Mergi in Hawaii?:O oo. drum bun laughing

| Caty_9264 a răspuns:

Blugi skinny ar merge perfectwinking

| vanessa_8029 a răspuns:

Blugi skinnybatting eyelashes

nu imi blag blugii largi/drepti

si nu port fusta.big grin