| DeeDee_4511 a întrebat:

Ce ati folosit impotriva caderii parului si a dat rezultate? Fundita :*.

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Buna, DeeDee. Eu ma confrunt adesea cu aceasta problema si recent am aflat cel mai bun remediu pe care l-am incercat pana acum. Cumpara din magazinele naturiste serul Tonic Capilar si urmeaza instructiunile din prospect. Dupa cateva aplicari vei simti diferenta. Ai grija de tine.

| Lacoste a răspuns:

Buna.Si eu am folosit petroleum timp de 2 luni, de 2 ori pe saptamana., insa nu si-a facut efectul la mine...ba chiar imi cade mai mult, asa ca m-am decis sa ma duc la doctor.asta e singura solutie. poate sa fie ceva din interior.

| lore23 a răspuns:

Pentroleum. mie nu mi-a mai cauzut aproape deloc, marule e mai sanatos, mai fin.Contine ulei de ricin, vitamina A si E.Este de la Gerovital si costa in jur de 20 leihappy

| lore23 a răspuns:

Parul* scuzeebig grin

| lore23 a răspuns:

@littleangel... Poate ca nu l-ai folosit cum trebuie, ca nu are ce sa-ti faca rauhappy este recomandat de doctorul meuwinkingnu am luat dupa ureche.Fiecare incearca ce vreatonguela chestia cu doctorul sunt de acord cu tine