| LoriLoL a întrebat:

Ce bine ca a trecut banchetul si intrebarile despre rochite pantofiori coafuri machiaj etccc

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici? Eu inca am mai vazut! laughing) Ma dispera intrebarile asta. laughing

| LoriLoL explică (pentru anonim_4396):

Da se pare ca m-am inselat.de fapt nici nu m-am uitat pe TPU in ultima vreme am asteptat sa treaca nenorocirea astalaughing banuiam eu ca nu-i gata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoriLoL):

Mai e de suportat. laughing Si eu am cam ocolit categoria asta sincer.laughing

| LoriLoL explică (pentru anonim_4396):

big grin si eu am fost 'stresata' pentru banchet dar nici in halul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoriLoL):

Eu mai mult stres am avut pentru a doua zi ca-mi era sa nu fiu obosita si sa nu mai pot merge la intalnire. rolling on the floor

| LoriLoL explică (pentru anonim_4396):

laughing

| LoriLoL explică (pentru anonim_4396):

Keep calm vara e plina de nunti
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoriLoL):

rolling on the floor)) Eu nu am nici-o problema cu nuntile si botezurile daca parintii mei nu trebuie sa participe la ele. laughing Dar daca se pune problema de participat deja imi vine sa-i incui in casa.laughing

| DiannaaMiha a răspuns:

laughing Nu prea le vad rostul...tu te imbraci dupa un anume gen...alti dupa altul laughing

| LoriLoL explică (pentru DiannaaMiha):

Da.sau hai sa ne etalam putin noile achizitii.ca pe cine ar interesahee hee