| irina222 a întrebat:

Ce bratari, lanturi si posete sunt la moda anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Deea dYdY a răspuns:

Stil anii 50-60-70, esarfe, mult plastic, imprimeuri florale, bijuterii metalice masive, paiete.Curele galbene, turcoaz, neagra, scurta sau lata.Gentii marii tip xxl. Flori in par. Ce trebuie sa mai stii: atunci cand ai o tinuta sa fie compusa doar din 3 culori, nu asorta pantofi cu geanta sau cu esarfa-NU-(ma refer ca doua elemete dintr-o tinuta sa fie de aceeasi culoare). Pay sper ca ti-am fost de folos, mii de pupiki pentru tine!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acest an, sunt la moda culorile pamantii

| Maria806 a răspuns:

Buna seara,
Posete ieftine din piele naturala am gasit aici: https://www.sabrine.ro/genti-dama-piele-naturala