| power34 a întrebat:

Ce bratari sunt la moda acum?

Răspuns Câştigător
| AidaFelnecan a răspuns:

Se poarta bratarile multe, impletite. Sunt ieftine si le poti face si tuwinking

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Se poarta mult bratarile feng shui(scuze daca nu am scris bine). Sunt acele bratari facute dintr-o ata rosie si un pandantiv mic pe ele de argint sau aur depinde.eu am din argint-20-30 lei.
atunci cand iti cumperi o asemenea bratara trebuie sa iti pui o dorintaaa si se zice ca o sa se indeplineasca cand se rupe.Plus ca aduc noroc.:*