| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| monique90 a răspuns:

Depinde acum de cat timp sunteti impreuna, suma de bani care esti dispusa sa o cheltui... de obicei cand aveam prieten si era ziua lui preferam sa cumpar jucarii de plus ...sunt super dragute si intotdeauna au fost multumiti de ele...intotdeauna raman o amintire placuta (parerea mea), ai putea sa cumperi ceva din argint : lantisor, bratara (sunt bratari pe care se pot grava numele voastre), ceas, sunt tot felul de produse personalizate... de ex : cani, perinute, globuri in care puteti pune poza cu voi doi sau cu tine, rame, etc... in ziua de azi chiar ai de unde alege... sunt chiar curioasa ce raspunsuri mai primesti ca se apropie si ziua prietenului meu laughing si poate altii au alte ideihee hee m-ai scutit sa mai pun eu intrebarea tongue

7 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Un portofel personalizat... dar trebuie sa fie 100% din piele.

| psiholoaga a răspuns:

Depinde de tipul de relatie dintre voi si de cum este el ca om. Am mai spus ca sunt oameni care prefera servicii, oameni care prefera obiecte si oameni care preferea timp. Vezi de care este el si actioneaza in consecinta. Daca apreciaza timpul petrecut impreuna, ia-ti liber si faceti ceva impreuna. Daca e genul caruia ii plac obiectele, e mai complicat, depinde de gusturi. Daca prefera serviciile... Iti vine tie vreo idee. La multi ani!

| onlyme_3202 a răspuns:

Io zic sa nu ii cumperi nimichappy asta da surprizahappy glumeam. nu stiu cum e prietenul tau, dar eu in fecare an de ziua prietenului meu ii cumparam: o camasa, o cravata, un parfum si bomboane de ciocolata ( mentionez k erau de firma, cheltuiam o caruta de bani pe ele, dar la mine era fain deoarece prietenul meu e de craciun nascut si asa nu mai era nevoie sa ii fac cadou si de carciunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ziua mea mi-a luat un urs de plus mareeeee.Se apropie ziua lui si nu stiu ce sa-i iau...parfumuri are, pernutza i-am luat de craciun, animalut de plus de ziua indragostitilor... ce sa ii imi iau?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine se apropie ziua unui prieten mai exact majoratul, si noh eu m-am dus intr-un magazin cu preturi exagerate dar cu lucruri cool si i-am gasit chiar ceva super o camasa neagra de la armani cu guleru si cu butonierele albe deci era bestiala si m-ai ca il sunam sa-l intreb cat are numarul dar am vazut pretul 150 de ron scuze da ii cam exagerat. da noh si el ii stiu numai hainele de firma sunt faina da eu ti-as sugera sa-i cumperi un ceas, o camasa asa cum am zis eu ca se poarta, o sapca cu cozorocul lat asa de rapp-eri, poate ii place, un parfum, un tricou misto, o pereche de ochelarii de soare de firma nu mai stiu succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un parfum super tare gen versace

| MihaiAlexZaharia a răspuns:

Sau de ce nu ceva diferit?! http://bunicel.ro/cosuri-cadou/