| dulc3'maria a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului meu de ziua lui? face 28 de ani si as vrea ceva cat mai original o amintire frumoasa nu parfumuri imbracaminte. cel mai frumos cadou care credeti ca ar fi ia funditalove struckmersi

6 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Tu esti singura care poate decide asta, deoarece fiind iubitul tau tu sti ce personalitate are si sa-i cumperi un cadou care i se potriveste. Tu stii cel mai bine cei place nu noi. Gandeste-te tu bine de ce are el nevoie, sau daca se uita prin vitrine si i-a placut ceva. Depinde de stilul luiwinking gandeste-te bine si ii vei lua pana la urma un cadou special.
Multa bafta!

mariana
| mariana a răspuns:

Intr-adevar o poza cu amandoi intr-o frumoasa rama, poate fi un cadou frumos, daca ii place sa citeasca, atunci un cadou poate fi o carte buna pe care sa-i scrii un mesaj din suflet.
Poti sa-i cumperi un tricou pe care sa pui sa se aplice un slogan legat de iubirea voastra.
Desigur ca este legat si de suma disponibila pentru un cadou, dar daca nu ai bani prea multi iti dau un alt sfat, daca ai talent copune-i o poezie cu acest prilej aniversar (daca e ziua de nastere) ori daca e ziua numelui leaga numele de zodia lui de calitatile si sperantele lui si vei vedea ca se va bucura foarte mult. Nu valoarea conteaza ci, implicatia sufleteasca pe care o presupune faptul de a te fi gandit si de a face ceva special pentru ziua lui.
Mult succes si inspiratie, sa alegi ce i se potriveste lui, in special.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Draga mea, am doi baieti, si la fiecare aniversare a varstei am cautat sa le cumpar cam ce-am crezut ca le este de folos, dar sa stii ca ei isi doresc cu totul altceva...De exemplu, celui mai mic, de varsta prietenuului tau, ii plac ceasurile, si poti gasi ceasuri bune si nu foarte scumpe sau un telefon mobil la oferta. Nu poti sa-ti dai seama cat de mult le plac aceste lucruri. Mai poti cumpara, daca ii place sa citeasca, o carte buna. Au aparut acum cateva carti foarte bune si nu foarte scumpe. Depinde si de gusturile lui, dar Paler are cateva carti exceptionale, si preturile sunt intre 35 si 50 lei. Poti sa-i cumpri un roman, depinde ce gen ii place.
Un alt cadou poate fi un calendar sau un puzzle personalizat (http://www.happycopy.ro/? idpag=1) cu o compilatie de poze cu voi doi; un breloc mai valoros pentru cheile de la masina sau de la casa; poti cumpara bilete la un spectacol de teatru sau de revista; o invitatie la un bar sau pizzerie, dar sa chemi si prietenii comuni (costa ceva!), un parfum care sti ca-i place... o idee:"EVIDENCE"-YVES ROCHER- costa un pic peste un milion. Daca mai ai timp, mergi odata cu el intr-un supermaket sau mall si vezi ce-l intereseaza, astfel iti va fi mai usor! Succes! postat la 2 August 2010 23:08
Chiar nu stiu de ce nu se posteaza unele raspunsuri...

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Un obiect personalizatwinking

| Andradaa_3753 a răspuns:

@brun3ta --->
Eu zic sa ii faci cadou o rama cu o poza cu voi 2. Mii se pare destul de frumos. Isi aminteste de fiecare clipa impreuna.
:*
Succes :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva care sa aiba ca si o amintire frumoasa cand se uita sa ii placa foarte mult