| dulc3'maria a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului meu de ziua lui? face 28 de ani si as vrea ceva cat mai original o amintire frumoasa nu parfumuri imbracaminte. cel mai frumos cadou care credeti ca ar fi ia funditalove struck

3 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Daca ii place pescuitul, ii poti face cadou o mulineta pe care cu siguranta o va pastra mult timp si trebuie doar sa fii atenta pentru ce peste vrei sa fie; sanatate si fericire alatuti de tine prietenului iubit, Luciana.

| Anileda a răspuns:

Un album cu voi doi happy

| hehehe a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa scoti o poza la imprimanta, pe o hartie speciala. sau sa te duci la un magazin specializat, si sa cauti o rama frumoasa. Le combini, si pe spatele ramei sa scrii o poezie. sau o propozitie dragutsa despre iubire, sau despre voi doi big grin

mitsu.