| pynnk a întrebat:

Ce ceaiuri de slabit bune imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ceai verde. Alte porcarii nu iti recomand.

| strengaritzza a răspuns:

Ceai verde, dar sa nu abuzezi de el. Maxim doua cani pe zi. Una dimineata si una seara.

| Iunona a răspuns:

Nici un ceai nu face minuni. Doar sa te simti mai usoara si sa mai reduca pofta de mancare. Incearca ceai verde.

| Madut a răspuns:

Ceai verde.

| 789456123 a răspuns:

Ceaiul verde, insa sa ai grija dc ai probleme cu stomacul nu ti-l recomand pentru ca face si mai rau, se bea o cana dimineata si una seara poti sa-l bei pe la 6/7 si sa nu mai mananci nimic eu zic ca ajuta.

| DenisaIasmina a răspuns:

Parerea mea este ca ceaiurile nu ajuta prea mult... daca vre