| anonim_4396 a întrebat:

Ce ceaiuri de slabit sunt cele mai bune?(daca se poate gasi de la farmacie) multumesc big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine slabesti in mod natural, cu ceaiuri se depune tot inapoi (am testat!).
Poti incerca cu ceai verde happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceaiurile se slăbit nu sunt bune. Slăbești pe moment și după o perioada te ingrasi mult mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

big grin oameni buni stiu si eu cum e sanatos sa slabesti.eu am pus o intrebare si voi trebuia doar sa dati raspuns ca nu suntem pe mess sa ne intindem la povesti! mai bine niste vorbe putine si calculate. dar mersi oricum