| anonim_4396 a întrebat:

Ce coafura recomandati la chef de craciun?[ps : sunt bruneta si am parul pana la umeri, putin ondulat la varfuri chestie ce ma enerveaza la culme]
As dori ceva simplu
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Uita-te aici, poate iti va sugera o idee :
http://www.divahair.ro/......ice_ocazie
Sarbatori Fericite!

| redsummer a răspuns:

Sall eu te sfatuiesc avand in vedere faptul ca o data pe an e Craciunul ai putea sa te tunzi mai scurt, sa iti faca un tratament pentru par sa te vopseasca sau sa te coafeze.
Eu de Craciun ma voi tunde bob, unul lung gen GWYNETH PALTROW.
Uite un link unde sunt cele mai reusite coafuri si tunsori de la hollywood: http://www.divahair.ro/......_hollywood

| scumpikkk a răspuns:

Pai daca vrei ceva simplu, intinde-l putin cu presa, dupa ce la-i intins iei cateva suvite de deasupra si le faci putin ondulte.Eu o consider cea mai simpla, mai rapida coafura si este si frumoasa pe care o faci si acasa nu trebuie sa mergi neaparat la coafor.bafta

| xtina a răspuns:

De Craciun, trebuie sa fi cat mai bun, nu aspectul conteaza, ci bunatatea!
Iti recomand sa iti faci parul creponat sau cu placa daca vrei ceva simplu...sau mai bine fa-ti un coc!
Merry Christmas! Iti doresc sa ai cel mai frumos craciun de pana acum! big grin

| olimpiaherra a răspuns:

Un coc dragut, nu-ti faci parul cu placa sau drotul, ca-ti-l strici si pacat de el... Succes!

| ammy_6866 a răspuns:

Pentru ca si eu am parul brunet si pana la umeri, mi-as face un coc prins cu clame colorate (o singura culoare) si o suvita ondulata... e usor...