| anss23 a întrebat:

Ce coafura mi s-ar potrivi daca am parul negru, scurt cam pana la umeri, la varfuri putin ondulat? as vrea sa-l las sa creasca si sa-mi fac breton dar nu stiu sigur...

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Eu zic sa il mai lasi ceva timp sa creasca, iar apoi il poti tunde in scari cu breton intr-o parte.
Eu cam asa mi te imaginez.
Am o prietena care a facut exact la fel si este foarte multumita de rezultat.
Sper ca tiam venit cu un sfat util!
O zi placuta in continuare!

6 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Da, ar fi perfect cu o coditza despletita, foarte frumos ar iesi! Si cu par ondulat, o minune!winking

| Skylerx a răspuns:

Si il poti lasa si sa creasca, dar pana atunci, lasa-l sa mai creasca putintel si nu taia bretonul decat cand crezi tu ca ti se pare mare.winking

| Me_3722 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa iti tunzi varfurile tocit si sa il lasi putin sa creasca si dupa aia sa iti faci breton si parul sa il intinzi o data la o luna cu placa happy
Bafta!

| claudiea79 a răspuns:

Poti sa il lasi sa creasca. folosesti si balsam sa nu se incurce parul. daca faci breton o sa iti para rau sta in ochii; poti sa faci cosurii pe frunte. apoi o sa te rogi sa creasca mai repede. merge sa il prinzi cu o clema intr-o parte. cu un elastic sau o agrafa. poti sa pui o bentita sau sa il lasi liber cum vrei.

| malisa a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa il lasi sa mai creasca