| zuzukaeu a întrebat:

Sant inalta, am fata putin lunguiata dintodeauna am avut parul lung dar anul trecut pentru ca imi cadea f mult m-am tuns si de atunci m-am tot vopsit bruneta apoi parul a crescut acum este de lungime medie dar varfurile imi stau tapene e f gros la varfuri si nu imi sta in nici un fel nu e nici drept nici ondulat, mi-as dori un par lung dar in prezent nu pot sa-l las asa pentru ca arata nasol la varfuri e mai rar asa am fost tunsa.ma gandeam la o tunsoare bob dar daca parul meu natural este putin ondulat oare ma avantajeaza? pentru tunsoare bob parul trebuie sa fie de aceiasi lungime de la radacina pana la varfuri? daca inainte am fost tunsa in scari, merge:?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, ceea ce trebuie sa faci este sa mergi la un stylist si sa-i ceri parerea, el iti va spune ce si cum iti sta bine la fizionomia ta.Sincer este greu sa-ti dai cu parerea mai ales ca nu esti in masura sa o faci! Bafta.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa poza ta postata aici e greu sa ne dam seama...
Mergi la o coafeza buna, ea iti va spune ce posibilitati ai, dupa ce te va vedea "mai deaproape".