| Villy0po a întrebat:

Ce coafura si ce culoare(vopsea) s-ar potrivi unei fete cu fata ovala, ochi verzi, culoare pieli "medie"(nici prea deschisa nici prea inchisa) si buze mari?

6 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Roșcată sau brunetă. Dacă te faci blondă pari pitzi.:p

| faaalyoana a răspuns:

Cicolatiu sau negru albastrui...

| georgy39 a răspuns:

Roscat sau blond si tunsoarea bob asimetric

| FunnyMoment a răspuns:

Eu daca as avea trasaturile tale m-as vopsi roscata (nuanta o alegi dupa personalitate). Evidentiaza foarte bine ochii si buzele si face pometii sa para mai proeminentibig grin.Blonde,satene,brunete vezi peste tot(ia in considerare ca asta spune o satenalaughing), dar o roscata mai rar pentru ca nu ii sta bine oricui cu culoarea asta.

| Aide a răspuns:

Ceva bun in cazul asta ar fi parul drept intins cu placa si culoarea blond pentru ca parul blond, ochii verzi ( sau albastrii) dau foarte bine cu buzele mari totodata.

| Deeborrah a răspuns:

Ce`ar fi sa ne dai o poza cu tine ca sa ne putem da seama mai bine. happy