| crisS a întrebat:

Ce coafura si ce machiaj credeti ca s-ar potrivi pentru club?

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Bucle, par prins dezordonat, drept, cum vrei. Si machiaj cat mai strident.winking

Răspuns utilizator avertizat
| DeepInDarkness a răspuns:

Depinde daca ai parul lung desprins si cu bucle si un machiaj mai strident!

| absoluta a răspuns:

Poti adopta un stil extravagant daca este genul tau, printr'un machiaj negru cu sclipici sau cat mai excentric tinand cont ca in club luminile nu sunt atat de puternice si nu se poate vedea un machiaj mai simplu. cat despre coafura iti poti tapa parte din fata a parului si restul iti poti lasa larg bineinteles intins cu placa. Have fun! big grin