| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat:pentru. balul bobocilor mi-am luat o rochie roz si nu stiu ce machiaj s-ar potrivi si nici ce coafura sa imi fac.imi puteti da niste idei? multumesc kiss

6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Uite aici cateva idei: http://www.karena.ro/......le_incerci

| allyssa a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/......0x0-hi.jpg asa arata rochia si am parul lung si ondulat.

| Brumilicious a răspuns:

Pai GOD, mai arata si tu o imagine cu rochi a, altfel cum sa iti pot sa iti dau sfaturi!?

| BarBie_8225 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti bagi un machiaji gri cu roz sau alb cu roz niste accesori gri cu ros sau alb cu roz si parul parul ai putea sa-l tapetezi puzinhappy

| Ale_6471 a răspuns:

Rochia este toata roz? ce culoare au accesoriile? ai putea folosi un machiaj roz foarte simplu...sau gri simplu daca ai accesorii griwinking! Si parul ce lungime are?

| Ale_6471 a răspuns:

Http://www.deeasoft.com/alegere-coafura-in-functie-de-forma-fetei.html poate gasesti aici ceva care sa iti placa si sa ti se potriveasca, legat de par!