| IIIx333III a întrebat:

Ce combinatii de culori\material pot sa suprapun(combinatii de haine)? Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Sezonul acesta se poarta cele mai indraznete combinatii in materie de texturi si culori. Daca vrei sa afli cele mai bune raspunsuri la intrebarea ta, nu trebuie decat sa urmezi acest link : http://www.divahair.ro/......nului_rece Si cel mai important, daca vrei sa fii mereu in trend nu uita ca ce e simplu e genial si ca trebuie sa indraznesti sa fii tu insati. Un gand bun, Elena.

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Vernil, kachi cu galben crem cu maro, crem cu alb, mov cu alb,
alb cu auriu, negru cu rosu, s-au negru cu galben,

| buburuzul a răspuns:

Culori complementare
negru merge cu orice culoare
alb merge cu orice culoare
maro merge cu galben, rosu, visiniu