| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

As dori si eu niste combinatii de culori pentru accesorii(bratari) si pentru haine...(sunt baiat) Multumesc! happy

1 răspuns:
| EmoPikaChu666 a răspuns:

Depinde de stilul tău.
Pentru stilul rock/emo ar fi combinaţiile : Roşu şi negru,Albastru şi negru, verde şi negru sau cu mov( brăţări în carouri, sau cu trupe )
Pentru stil normal: roşu şi alb, Albastru şi alb, Alb şi Negru, Mov şi alb, albastru cu albastru.smug brăţări cum vrei tu. Totul rămâne până la urmă la decizia ta. Eu am spus cum aş considera eu că ar arăta bine ^^. Sper că te-am ajutat şi baftă!