| Larasdfghj a întrebat:

Ce corector de fata recomandati? Vreau sa fie de calitate nu neaparat scump! Mulrumesc, dau funda

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Heyyy,depinde de ten, eu il folosesc pe cel de astor in cea mai deschisa nuanta
Inainte, era unul de la pastel care era mai moale si avea si un miros dragut, dar nu se mai fabrica
Imi plac cele de la firma astor/sephora.

4 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

O putere mare de acoperire are cel de la Rimmel London, wake me up.
http://i1205.photobucket.com/albums/bb427/CharmBunny/catsygkcloo.jpg
aici e folosit pe post de anticearcan pentru ca el asta e, dar se vede ce putere mare de acoperire are si poate fi folosit si pe zonele rosiatice(cosuri), pe pete... costa 18 lei pe 1001cosmetice. Un corector bun de asemenea este cel de la Avon Ideal Flawless, insa daca ai pielea descuamata (un cos spart pe care vrei sa il acoperi), nu folosi un corector stick, ci unul lichid pentru ca se va strange acolo si va arata urat. Cel de la Avon nu mai stiu exact la ce pret este, insa il gasesti in catalog

| capricc a răspuns:

Loreal lumi magique

| leivi a răspuns:

BB Cream!

| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Eu am unul de la essence, lichid.Am dat doar 15 lei pe el si sunt extrem de multumita, are putere mare de acoperire