| dedfgv a întrebat:

Ce corector rezista toata ziua pe fata dar nu costa foarte mult pana in 30 de ron hai 40 si sa acopere imperfectiunile si roseata
mentionez ca am tenul mixt spre gras

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Buna.Folosesc Maybelline Affinitone, am tenul mixt/gras, insa pielea din jurul ochiilor o am normala spre uscata. Dupa parerea mea este unul dintre cele mai bune corectoare: are consistenta ok, se intinde foarte bine, culoarea se uniformizeaza foarte bine, nu se strange in pliurile pleoapelor si persista in jur de 6-8 ore.Eu am dat 24 de lei pe el.:*

| AndradaKissYou a răspuns:

Cele de la Oriflame! Sau Avon happy
funda?happy

| Sabrinaa96 a răspuns:

Incearca-le pe cele de la maxfactor. Sunt foarte bune, am incercat.
Succes!