| iJustWannaDance a întrebat:

Ce credeti ca e mai bine: sa port sau nu tocuri la banchetul de la sfarsitul cls a 8a? daca da, cam, cat de mari? (cele mai inalte tocuri care le-am purtat au fost de 9 cm)

Răspuns Câştigător
| MadduM a răspuns:

Dacă nu te dor picioarele, le poți lua, dar mai bine încearcă unele cu tocul mai mic, gândește-te că este banchet și stai ore în șir să dansezi! Presupun că-ți iei rochie și va merge mai bine cu tocuri, dar întreabă-ți și colegele.
Dacă încă nu știi, îți poți lua la tine niște balerini ca să previi durerea.xD
Te-am pupat și distracție plăcută la banchet!

5 răspunsuri:
| Raluu_5695 a răspuns:

Ceao.si eu sunt a 8a si merg la banchet cu tocuri de 8 cm si imi iau intr-o punga mica niste balerini(fara toc) in caz ca ma dor picioarele:X:*. Funda?:X

| mylifeisforyou a răspuns:

Si eu sunt la sfarsit de a8a...mi-am luat o pereche de platforme de 12 cm(pantofi). apoi mi-am luat o pereche de sandalute de 15 cm...si le iau ca e vara.happy

| bony a răspuns:

Si eu sunt tot la sfarsitul clasei a 8 a si sunt indecisa ar fi bine sa le porti dar sa iti ei la tine si keva mai comod.ar fii bine de 7 cm.pup

| TEODORAsweet a răspuns:

DA de ce, nu? eu zic ca tocurile sa fiue un pic mai micute.dar nu iti zic cu rautate esti inca la scoala. daca te-am putut ajuta imi dai FUNDA?