| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 1, 76 inaltime, iar prietenul meu 1, 82. Mi-am cumparat o pereche de pantofi cu toc de 10 cm si as vrea sa-i port la o nunta la care mergem impreuna. Oare as fi ciudat de inalta? N-am mai purtat asa tocuri inalte. Nu e urat ca as fi cu cativa cm mai inalta ca el?

Răspuns Câştigător
| rucsy1995 a răspuns:

Desi eu as opta pentru pantofi cu toc de cativa cm in cazul asta, eu zic ca merge si asa. Daca va sta bine impreuna, nu mai conteaza!

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Ar fi putin ciudat, poate chiar incomod pentru prietenul tau. Cere-i si lui parerea vezi ce iti zice. Urat nu ar fi, insa s-ar putea sa va simtiti inconfortabil. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii considera ca da, altii sunt de parere ca nu conteaza. Era important daca voi erati mirii laughing
Intreba-l daca il deranjeaza, e important ca el sa nu se simta stanjenit de acest lucru.
Distractie placuta!