| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre blogul meu: http://blackcatlifestyle.wordpress.com/?

7 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Am citi The fisrt day of...WTF? si mi s-a parut genial.Imi place. Tine-o tot asa.:*

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Chestii plictisitoare adunate şi borâte pe un domeniu virtual...Neinteresant.

| TheBlackCatLifestyle a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ok apreciez opinia, dar cred ca ar fi trebuit sa mentionez ca e un blog mai mult pentru fete.Merci oricum ca ai trecut pe acolo! Chair nu ai nimic mai bun de facut cu timpul tau?laughing

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru TheBlackCatLifestyle):

Sunt fată.
Şi nu înţeleg ce-i cu ultima întrebare? Răspund la întrebări pe TPU pentru că aşa am chef, s-a întâmplat să-ţi citesc întrebarea, am accesat link-ul, nu mi-a plăcut ce am văzut, am răspuns cu părerea mea.
Chiar credeam că ai să ccepţi şi o părere negativă, dar cu ultima chestie te-ai cam dat de gol.

| TheBlackCatLifestyle a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ok,si ce intelegi tu prin interesant? Adica nu stiu, ce ai mai vrea tu sa gasesti pe un blog de fashion?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru TheBlackCatLifestyle):

Nu vreau să găsesc nimic pe un blog de "fashion", tocmai că e de "fashion" nu mă atrage în nici un fel. De asta am zis că e neinteresant, pentru mine.
Alţii, nu ştiu, nu vorbesc în numele majorităţii.

| TheBlackCatLifestyle a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ok,merci! Presupun ca nu exista ceva care sa corespunda gusturilor tuturor.