| arinuca a întrebat:

Ce credeti despre selena gomez? Este draguta?

Răspuns Câştigător
| sw33taly a răspuns:

Da e draguta...:0 e cu picioarelepe pamant desi este o vedeta cunoscuta pe tot globul happy canta, joaca si se imbraca bine, frumos.
Cu toate ca multi spun despre ea multe lucruri si este atacata in continu de paparazii si de fanelelui Justin Bieber ce asteapta sa cada in pacat. Daca vrei sa aflii mai multe despre ea, citesti din reviste sau depe bloguri happy

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da

| alexralu34 a răspuns:

Mie asa mi se pare,ca e draguta si foarte frumoasa,in genul une papusi barbi, canta bine si joca bine si imi place si cum se imbraca, imi place de ea

| DNSK a răspuns:

Uuuu si inca cumtongue

| Anonymus314 a răspuns:

Yep,e foarte draguta.

| Adeeliiina a răspuns:

Nu mai zi! o ador! e cea mai draguta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Am vazut ca ai dat funda dar tin sa raspund si eu este draguta dar se da in spectacol numai e la moda acum e la moda LA LA BAND I love so much la la band este viata mea, apropo te-ai uitat la pariu cu viata? pup

| Happyjump a răspuns:

Da cred ca e dragutica

| Borderline a răspuns:

Nope.

| IM5 a răspuns:

Mda

| Levya a răspuns:

Depinde,n-o cunosc personal dar cred ca nu.

| scene a răspuns:

Pai are un stil mai aparte de restul ...arata bine... si are o voce frumoasa! c-am asata-i parerea mea!

| crimiru a răspuns:

Da! Ea este foarte draguta