| Crishulinaaa a întrebat:

Voi credeti ca selena gomez este insarcinata?thinking

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Da este insarcinata.Iti zic doar ce vrei sa auzi.

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cum?
Pentru a treia oara?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cu biberon nu are cum ca e impotent. si am auzit ca ia si tratament sa devina femeie tongue Nu ai vazut ce voce subtirica are (baby).

| MiK3L a răspuns:

Mama ce tineti la selena laughing, am vazut niste fotografii care o incrimineaza si ma face sa cred ca e o mare panarama, si curva.
Punct. Cine vrea sa vada sa creada sa-mi lase mesaj apoi o sa va dati seama de ca " ingerasul de selena" nu e chiar atat de ingeras, e un fel de lucifer.

| CokoStar a răspuns:

Nu,fiindcă Justin Bieber a spus că o să facă sex după căsătorie şi ei nu sunt căsătoriţi.În America trebuie să ai minim 18 ani pentru a face sex, el are 17 şi Selena face în iulie 19.

| Princess_6005 a răspuns:

Wow. ingerasul de Selena sa fie insarcinata
Nu cred. De unde ai auzit?

| Carissa a răspuns:

Da. Intr-adevar a ramas dar a avortat in secretwinking

| moniii5 a răspuns:

Thooamneeeee... nu e insarcinata... cu cine sa fie...cu biberonu` ala :-J

| Tukina1234 a răspuns:

Nu.Daca Selena nu este casatorita nu are cum sa fie insarcinata. Aceste lucruri sunt doar zvonuri. In america paparazzi sunt recunoscuti pentru minciuni foarte mari legate de vedete.Deci in concluzie Selena nu este insarcinata.

| Rozipan a răspuns:

Doar ca ati vazut o poza cu selena la spital cu o bluza mai larga asta nu inseamna ca e insarcinata, si merge si ea la spital ca tot omu'

| Roxana_3454 a răspuns:

Cu cine sa fie insarcinata, cu putifer ala la care nu i se scoala pl pentru ca e gay?