| Bogdan_1791 a întrebat:

Ce credeti desptre ochi verzi si parul blondbig grin

Aastept raspunsuribig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb :X.
Este o prietena cu un tip blond si cu ochii verzi.
Doamne tipu e adorabil!

5 răspunsuri:
| ayacata a răspuns:

Frumos depiinde si ce fel de par blond gen blond blond sau saten dar oricum ochii verzi sunt frumosi

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Imi plac baietii cu parul blond si ochi caprui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.e frumos:-x paruu blondd dar si cu ochi verzi, desi albastrii sunt renumiti!`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete mai bine albastrii, dar la baietii cei verzi pot spune ca sunt unici:-x

| MadalinaRosa a răspuns:

Poi.thinking arata frumos, depinde, cum iti aranjezi parulhee hee
Nu prea am vazut baieti cu ochi verzi si parul blond thinking
Nu pot sa iti zic multe...
Da sunt sigura ca arata bine,
Daca celor cu parul negru le sta bine cu ochi capruihee hee!