| MULLER96 a întrebat:

Ce credeti fetelor despre bratara pe picior la baieti?

8 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Am înțeles că romanii aveau acele brățări pe brațe, erau războinici. Dar deja să poți din alea la picioare ca băiat, pare gay, fie brățara și din aur. Dar sper că te-ai referit la tatuaj, ar fi cu totul altceva.

| Adry05 a răspuns:

Sunt eu de acord cu multe la baieti da chiar bratara pe glezna acum. laughing)))

| Roxanne20 a răspuns:

Asculta de mine si nu face asta. Arata mult prea gay.

| 123456FOREVER a răspuns:

Incredibil de gay. Mai ales dacă este de aur

| aXy99 a răspuns:

Inspira metrosexualitate...iar pentru multi homosexualitate laughing

e dezgustator...

| JDBere a răspuns:

Merge la pachet cu pensatul

Bula
| Bula a răspuns:

Imi aduce aminte de acele "bratari de urmarire" ce se pun la puscariasii eliberati conditionat, care n-au voie sa paraseasca un teritoriu dat, altfel intra iarasi la puscarie... tongue

| Violleta2022 a răspuns:

Pe aici, doar gay poarta bratari la picioare!