| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce crema de fata este buna si miroase si bine? Multumesc :*

7 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Cremele "Essentials" de la oriflame. sunt la aproximativ 22 de lei, dar si la 12-13. sunt bune, am din cea la 13 si nici cosuri nu mai am pe fata. sa nu mai zic ca miroase superb. cele de la avon..sunt nasoale, miros bine, dar nu sunt bune de nimic. daca am o iritatie pe fata si ma dau cu crema de la avon ma ustura de mor. PS. nu sunt reprezentant oriflame ca sa le laud!

| faramatania a răspuns:

Poți încerca din cremele de la Vichy(sunt într-o gamă variată și pentru diverse tipuri de ten)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://crema-de-fata.compari.ro/avene/
Te pup!

| ORDKEO a răspuns:

Nivea

| florynsoare a răspuns:

Nivea

| Diemm_Carpee_1977 a răspuns:

Daca esti in Ro, incearca Gerovital, este The best! ciao.

| butumbianca a răspuns:

Cele de la "avon" sunt bune si alea de la nivea dar nu asa bune dar totusi. eu te sfatuiesc sa cumperi de la Avon. sper ca te-am ajutat! Pa laughing