| Alison95 a întrebat:

Ce creme hidratante folositi? funda!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merg pe uleiul de migdale dulci și cea cu trufe de ciocolată de la Avon.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

De la olay

| MirelaC a răspuns:

Deocamdata am crema pentru piele uscata de la avon, cu lapte si miere si e chiar foarte buna.Nivea am mai folosit dar mi se pare foarte grasa(cea in cutie rotunda albastra http://hishersandtheirs.files.wordpress.com/2011/03/nivea001.jpg),ti se uleieste foarte tare pielea si nu arata foarte bine, cel putin mie nu imi place.Am mai folosit creme tot de la Nivea, http://1.bp.blogspot.com/......ivea+2.JPG sunt foarte bune, iar laptele demachiant e divin.Eu il foloseam ca o crema si imi facea pielea exact cum imi doream, nu o ingrasa, e ideal(a).

| ellasweetlollipop a răspuns:

Eu iarna folosesc crema de la Avon Solutions Winter, si in general folosesc creme de la Avon pentru ca mi se par de calitate. Este o firma cu care ma inteleg bine. Funda?

| Elvina a răspuns:

Eu folosesc Nivea. Cel mai bine ar fi sa nu faci exces de creme. La urma urmei au o groaza de chimicale. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Crema aceea cu trufe de ciocolată de la AVON, e foarte buna, ti-o recomand.
Te pup!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Cel mai bun hidratant este apa + sapun.

| Different69 a răspuns:

De la avon cu laptisor de matca.

| Irena97 a răspuns:

Doar iarna sau dupa baie ma dau cu crema hidratanta de la Elmiplant pentru ten normal si tanar
http://www.elmiplant.com/......de-zi.aspx
Demachiantul e din aceeasi gama.

| Irena97 a răspuns:

Vreau sa adaug ceva, eu cred ca am intoleranta la Nivea sau ceva e cu crema asta. Mi se face fata cu coji daca o folosesc.
ia-ti esantion intai daca te decizi s-o cumperi.
Iar hidratarea aia cu apa si sapun e falsa. sapunul usuca. Nu e bine sa te speli pe fata cu sapun decat f rar.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Bună! Acum folosesc o cremă de la Dove.
Pa` pa!

| Darkguy a răspuns:

Nivea este foarte buna.

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Am incercat mai multe creme hidratante insa cele de la elmiplant sunt cele mai bune(dupa parerea mea)...depinde si ce tip de ten ai:gras, sensibil etc. Poti intreba o cosmeticiana ce tip de crema ti s-ar potrivi cel mai bine.

| Tєσ a răspuns:

De la AVON, sunt niste creme speciale pentru aceasta vreme cu lapte si miere.