| Vali87 a întrebat:

Ce creme pentru pori dilatati si pct negre ati folosit si au dat rezultate? Si in cat timp?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Buna :*

uite ce poti folosi:
- Crema anti-cosuri hidratare 24h Garnier Pure Active de 50 ml,
-Gelul exfoliant de eliminarea punctelor negre Garnier Pure Active de 150 ml
- Roll-on pentru cosuri Garnier Pure Active de 15 ml

la mine a dat rezultat dupa prima saptamana...
depinde de ten

funda?:*

6 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.eu nu prea folosesc creme pentru asa ceva, prefer metodele naturiste. happy

| simiiii a răspuns:

Bunabatting eyelashes! Pai eu volosesc Nivea visage clean deepe, ti-o recomand, e super buna iti face un ten curat, exfoliaza si curata porii in profunzime. Contine Supergranule; x si alea fac bine tenului + ca nu e scumpa si se gaseste in supermarket.kiss

| simiiii a răspuns:

Folosesc*

| moniii5 a răspuns:

Http://avoncosmetics.shopmania.biz/......kin-204895 produsele astea sunt si pentru puncte negre si cosuri mai precis iti curata fata rezultatul se vede chiar si dupa prima aplicare si eu am folosit si este ft bun nu mai am cosuri...e de la avon... funda?!

| anndra56 a răspuns:

Visibly clear Skin Stress Control de la Neutrogena nu e o crema e un gel care contine creme. ajute la reducerea cosurile chiar si inainte ca acestea sa fie vizibile! Tre sa o folosesti in fiecare zi dimineata si seara ...si chiar cand nu mai ai probleme cu. tenul.e foarte bun pentru ca dupa ce te speli pe fata cu acest gel poti sa te dai cu fond de ten fara a aplica altceva

| daniel58 a răspuns:

Isotrexin e o un gel pentru acnee si puncte negre la mine a dat rezultate in aproximativ 5 saptamini