| micutaEU a întrebat:

Fetelor voi cu ce inlocuiti machiajul(cu ce creme)(sa nu mai am pistrui, pori dilatati)?

6 răspunsuri:
| Roxx123 a răspuns:

Pai,pentru pistri poti sa te dai si cu zeama de lamaie, sau cu zeama de usturoi.happy

| RodicaBinar a răspuns:

Pistruii sunt frumosi. De ce vrei sa renunti la ei? Fac parte din identitatea ta. Iar pentru pori dilatati exista tratamente, cum a zis si xVickyx. Dar nu renunta la pistrui. Si eu am, si am invatat sa ii iubesc (si eu voiam inainte sa scap de ei).

| இDenisaஇ a răspuns:

Ca sa scapi de pistrui garantat poti sa te dai cu zeama de usturoi stors. Stiu, miroase putin dar merita se vad repede rezultatele.

| xVickyx a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......_tratament
vezi aici cum poti trata porii dilatati, FUNDA?