| Dysomnia a întrebat:

A folosit cineva masca cu mar pentru pori dilatati? A avut rezultat?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

E foarte buna exact cum a spus @cmm dar iti mai recomand eu masti pentru pori dilatati pe blogul meu: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=masca

1 răspuns:
| cmm a răspuns:

Da, masca cu mar ras si cu miere, in care am pus un pliculet de argila ca sa nu curga, e tate buna, dar ar trebui facuta o data la 6-7 zile, ca sa fie efectul si mai bun, iar inainte fa un abur cu musetel ca sa iti cureti tenul bine in profunzime.