| NexusHELPER a întrebat:

Ce culoare de costum se potriveste la camasa de culoare violet?
Astept raspuns pe TPU, sau la ID : mario.king1234@yahoo.com

QWESTION by Mario18

Răspuns Câştigător
| AnoniMMinonA1489 a răspuns:

Negru, roz, alb, sau mov mai inchis

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Costumul negru sau gri este potrivit cu camasa violet. De ocolit gama bej/maro, asortarea in acest caz este mai dificila.

| bobik91 a răspuns:

Negru merge pe orice. poti alege un alb doar daca camasa are o culoare violet dar mai deschis sa nu fie prea inchis, albastru inchis spre negru merge ft bine.

| tweety96 a răspuns:

Negru te salveaza din orice situatiehappy

| XxCrysXx a răspuns:

Poate gri inchis, daca nu....am incercat si eubig grinbig grin