| GeooGeorgianaBotea1996 a întrebat:

Ce culoare de fard se poartă vara

Răspuns Câştigător
| adaxbye a răspuns:

Se poarta culori deschise (roz, albastru, mov deschis, portocaliu etc)

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se poarta culorile deschise.
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Culori deschise si pasteluri in general. orice te face sa arati si sa te simit bine happy

| Madutzza98 a răspuns:

Verde tongue

| MissPinkPurple a răspuns:

Culori deschise, vii, vesele

| Andreeutza_Andreea_1983 a răspuns:

Culorile naturale,calde(Alb,roz pal,galben, verde deschis etc.), nu fond de ten, nu rimel deoarece este foarte cal si curg, nu lasa pori sa respire.

| maria1232 a răspuns:

Se poarta culorile deschise! happy

| Vezeteu_Livia-nicoleta_1997 a răspuns:

Opteaza pentru culori vii dar nu prea stridende incearca pe cat posibil sa fi cat mai naturala!

| Tatiana2001 a răspuns:

Parerea mea e ca se poarta culori fresh. Cum ar fi mandarin sau verde crud. Sper ca sfatul acesta ti-a fost de folos.