| marialungu a întrebat:

Ce culoare se poarta vara asta?big grin

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Se poarta culoriile vii, puternice:rosu, verde, albastru, galben, portocaliu.

Dar si nuantele nude. Aceste culori sunt atat valabile la capitolul haine, cat si la machiaj, unhgii, acesorii, pantofi.

Totul sa fie cat mai viu colorat. (app la capitolul vestimentar se mai poarta intr-o oarecare masura si combinatia de alb cu negru, o combinatie foarte eleganta, care nu trebuie sa lipseasca din garderoba oricui)

Se poarta rochii lungi, midii si scurte (deci poti opta pentru ce vrei)

Iar acesoriile sa fie cu cat mai mari cu putinta si mai multe. Cat despre sandale, in special acelea cu toc mic, sau cu talpa ortopedica si soarte viu colorate.

Atat, cam asta e tot ce trebuie sa stiiwinking

(Daca te referi si la culoarea parului, in acest sezon se va purta in deosebi culoarea "miere" sau toate nuantele de roscat.Nici celelate culori de par nu sunt exluse, dar le-am specificat pe cele mai des intalnite)

6 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Anul acesta se poarta peste tot culoare portocalie, dar si culorile cat mai vii, puternice si frumoase. NU se mai poarta negru, maro albastru inchis etc. Cred ca ai vazut si u ca in aceasta primavara s-au purtat foarte mult blugii rosii, verzi, albastri etc. Culori cat mai vii!
PS: E bine sa nu te iei dupa moda, ci sa le porti pe acelea care iti plac! happy
O zi frumoasa

| poesia a răspuns:

Galben

| daassh a răspuns:

Aceea care-ti place.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMaria1453 a răspuns:

Se poarta rozul. mult stil funky. dar tu iti poti face propriul stil. stilul mau propriu si unic este funkey. deci e cam asa: tricouri lungi si lejere roz, si blugi foarte stramti 3 sfert; multe accesorii- bratari inele cercei; suvite rozzzzz unghiile facute in permanenta cu culori stridente; mult creion colorat; asta e stilul meu; e funkey si e foarte apreciat de cei de aici de la mine; incearca si tu stilul meu; pentru mai multe detalii- te astept cu un raspuns; funda?

| dienuk2001 a răspuns:

Se poarta culoarea corai(un fel de roz)