| IoanaNt a întrebat:

Ce culoare de suvite s-ar potrivi cu parul saten?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Merg suvite aramii, maro,ciocolatii. Suvite blonde in tonuri de miere,nuante de auriu sau castaniu,ciocolatiu-brun. Ai putea merge pe varianta de suvite aurii inchise,maronii-aurii, suvitele blonde rozalii, blonde cenusii, suvitele rosii aramii, gri-argintii mate.
Te pup!

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Blond închis.

| delia5609 a răspuns:

Suvite blonde

| Lily8 a răspuns:

Suvite blonde. Nuanta de blond e si in functie de nuanta ta de saten.
Daca vrei suvite colorate poti folosi: roz, verde, albastru, violet.