| marry34038 a întrebat:

Vara asta as vrea sa-mi fac suvite. Ce culoare mi s-ar potrivi daca am parul saten deschis?

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Ai mai multe variante:
1. suvite blonde [ mai deschise ca parul tau, normal]
2. suvite colorate [ mai ales ca vine vara ]
3. si poate cea mai buna idee : http://andazelenca.blogspot.com/2011/05/how-to-ombre-hair.html... Nu stiu daca iti place, dar pe mine m-ar tenta:D

| Classy a răspuns:

Iti poti face suvite blonde, sau daca vrei ceva mai ciudat, suvitele brunete sunt ideale! Tente de ciocolatiu inchis, dar pentru parul saten deschis, NICIODATA sa nu folosesti culori de genul roz, verde sau altceva... (iti zic din proprie experienta). Arata "Sters" si nu da bine deloc happy Succes.

| Annie a răspuns:

Cred ca blond dar nu deschis, un blond ceva mai inchis.:*

| Carmen a răspuns:

Suvite blonde happy

| Deniisze a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il vopsesti saten inchis si sa ii faci suvite blonde.

| MBG a răspuns:

Roz
Eu am suvite albastre.si inainte am avut rosii, pe par negru

| MBG a răspuns:

Bagatzi o poza cu tine pe paint.si fatzi suvite in poza.si vezi ce culoare-ti placewinking

| Archy37 a răspuns:

Depinde de forma fetei tale,dar pentru asa kuloare trebuie sa se potriveaska suvite de kuloare deskise-sur, rosu, verde poate. Succes!