| hgfdsa a întrebat:

Am parul saten deschis si din vara vreau sa-mi fac suvite. Ce culoare mi s-ar potrivi?happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Verzi deschis love struck si roz deschis >big grin

| seena8616 a răspuns:

Blond deschis

| Dootzy a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti faci suvite blonde ca sa fii la curent cu vara, asa ve da impresia de un aer vesel si frumos de vara.

| BlugiStramti a răspuns:

Blond sau...maro inchis

| vis a răspuns:

Mov albastre

| GasaiYuno a răspuns:

Suvite verzi

| melena a răspuns:

Cred ca niste suvite blonde ar fi foarte tare, se potriveste foarte bine cu vara. Si in caz ca nu iti surade ideea asta merg si niste suvite roze sau brunete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai tenul deschis ti-ar sta bine cu niste suvite deschise(blonde cel mai bine),pentru ca tiar pune fata in evidenta s mai ales ochii(nu conteaza ce culoare ii ai)iar daca tenul e mai inchis ti s-ar potrivi ceva de genu' mov(daca esti genul de persoana mai extravaganta), ori negre(dar mai deschis), sau or ceva in genu; roscat. Sper ca te-am ajutat si sa imi spui pana lka urma ce ai decis:Xhappy

| PaTriCia_1849 a răspuns:

Negre,stiu pe cineva tot satena si si-a facut suvite negre...ii sta superwinking