| Rose_2860 a întrebat:

Ce culoare iese pe par daca amestec blond deschis cu putin negru? thinking Am parul portocaliu deschis, cum crede'ti ca va prinde acesta combinatie?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Iti va iesi blond-cenusiu! a mai incercat o fata dar apoi vei avea parul fara stralucire si uscat! Va trebui sa-l ingrijesti mai des!~Succes!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu va iesi bine si-ti arzi parul degeaba. Daca vrei sa o faci, cauta vopsea nuanta care vrei, nu fa experiente pe capul tau, ca apoi sa ceri sfaturi pentru par degradat!

| JustMeFlory a răspuns:

Dar de ce sa le amesteci? Nu am auzit de combinatia asta pana acum si sincer te-as sfatui sa nu le amesteci. Daca vrei sa ti-l mai inchizi mai bine iti iei o singura vopsea ciocolatiu sau blond mediu care sa acopere portocaliu deschis pe care il aihappy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

N-as incerca pe freza mea asa cevahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ia un blond argintiuhappyam o prietena care si-l face asahee hee)dar pune frt putina vopsea neagra

| babyss17 a răspuns:

Iti iese o nuanta foarte frumoasa.mama mea este coafeza si uneori mai amesteca blond cu putin negru si iese blond cu putina tenta de gri

| trandafir_6715 a răspuns:

Amestec vopsea blond 7 cu blond 8. 1