| anonim_4396 a întrebat:

Mai de mult ma decolorasem si aveam parul portocaliu deschis, am vrut sa am parul negru asa ca m-am vopsit, la fiecare spalare se ia cate putin din culoare iar acum am ajuns sa am o culoare terna fara stralucrile un fel de negru spalacit cu nuante de gri si maro imbcsit. Eu il vreau negru! Ce ma sfatuiti sa fac?

1 răspuns:
| Mirruna a răspuns:

Transplant laughing) de par rolling on the floor)

si acum serios : vopseste-te iar si iar cu vopsea d-aia normala nu d-aia care se ia dupa cateva spalari.